Hakkımızda

Firmamızın kurucu üyesi olan ve halen Proje Direktörlüğü görevini sürdürmekte olan Nadi Akpınaroğlu, 1989 yılında İ.T.Ü.den Makina Mühendisi olarak mezun olmuştur. Sektörde teknoloji olarak lider bir medikal - endüstriyel gaz üretim firmasında mühendis olarak ve sonrasında medikal imalat sektöründeki iki ayrı firmada kurucu ortak olarak faaliyet gösterdikten sonra kendi yolunu çizmek üzere Sand Medikal firmasını faaliyete geçirmiştir. Medikal Tesisatlar üzerine İngiltere'de eğitim almış olup halen sektördeki hastanelere hizmet vermeye devam etmektedir.

Şirketimizin taahütlerinin proje dizaynı, satın alma, saha projelerinin uygulanması ve uygulama takibi işlerini yerine getiren İlker Gaygısız ve Oğuzhan Kavak geçmişte ve şirketimiz bünyesinde yurt içinde ve yurt dışında uygulama projeleri yönetimini gerçekleştirmişlerdir.

Sand Medikal satın alınan her türlü ürünün kullanım sürecinde yapılması gereken periyodik bakım hizmeti, yedek parça ve kullanıcı hatalarından meydana gelebilecek arıza onarım, ihtiyacının karşılanması konusunda da müşterilerinin yanındadır.

logo
Postabasi-Regulatorleri-(2)